Динамо програло свій перший матч на зборі в Іспанії

18 січня 2013, 19:21
💬 0
👁 21

На три голи угорського Ференцвароша, команда Блохіна відповіла двома влучними ударами.

Початок матчу пройшов за відчутної переваги киян, які вже на 7-й хвилині після реалізованого Гусєвим пенальті за знесення Ярмоленка, повели з рахунку.

До середини тайму угорські футболісти вирівняли гру і зуміли зрівняти рахунок. Гусєв виносив м'яч зі стрічки після подачі кутового і удару по воротах, але влучив у голову Оттена, який без проблем переправив його у ворота з кількох метрів.

Суркіс: На цей момент захисна лінія Динамо укомплектована

Перший тайм так і завершився з рахунком 1:1, а на початку другого команди швидко обмінялися взяттям воріт.

Спершу, Богданов пробив з лінії штрафного майданчика у воротаря, а набіглий Кравець перекинув відскочивший м'яч у ворота, а через кілька хвилин Беде, опинившись у гордій самоті на воротарській лінії, без проблем головою послав м'яч під ліву штангу після навісу зліва. Бойко на удар зреагував, але не дотягнувся.

Захисник Динамо: За банку пива перед матчем заплатив 100 тисяч євро

Зрівнявши рахунок, футболісти Ференцвароша відчули впевненість у своїх силах, притиснувши нашу команду до воріт Бойка. Футболісти Динамо у певний момент кілька хвилин навіть не могли перейти центр поля.

Це призвело до логічного голу. І якщо на 62-й хвилині після удару Беде нас врятувала штанга, то на 75-й хвилині ніщо не завадило все того-таки Беде головою переправити м'яч у ворота Динамо. Міг нападник оформити в цей вечір і хет-трик, але на 90-й хвилині його удар прийняла на себе хрестовина.

Дозволив виспатися. Блохін скасував динамівцям ранкову пробіжку

Динамо - Ференцварош - 2:3 (1:1)
Голи: Гусєв, 7 - з пенальті (1:0). Оттен, 33 (1:1). Кравець, 47 (2:1). Беде, 55 (2:2). Беде, 75 (2:3).

Динамо (Київ): 1-й тайм - Коваль - Данилу Сілва, Хачеріді, Михалик, Селін - Гусєв, Аруна, Гармаш, Ярмоленко, Безус - Рубен;

2-й тайм - Бойко - Люлька, Вукоєвич, Віда, Тайво - Алієв, Богданов, Велозу, Мехмед, Кранчар - Кравець.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Динамо програло свій перший матч на зборі в Іспанії.