Українки здобули два золота чемпіонату Європи з легкої атлетики

3 березня 2013, 17:13
💬 0
👁 17

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики в залах, що проходить у шведському Гетеборзі, наша збірна завоювала відразу дві золоті нагороди за день.

Спочатку Наталя Лупу завоювала золото в бігу на 800 метрів. Пробігши три перших кола позаду суперниць, на останньому колі Лупу почала прискорюватися й обійшла в підсумку всіх фіналісток! Відзначимо, що українці вдалося встановити найкращий результат сезону (2.00,26).

Додамо, що наша Ольга Ляхова, яка також брала участь у фінальному забігу на 800-метрівці, фінішувала з п'ятим результатом.

Другу золоту нагороду здобула бронзова призерка Олімпійський ігор в Лондоні 29-річна Ольга Саладуха, яка домоглася кращого показника в стрибках в довжину. Українська спортсменка у своїй першій же спробі показала результат (14 метрів 88 сантиметрів), до якого ніхто з суперниць і близько не зміг підібратися. Відзначимо, що Саладуха оновила національний рекорд України у приміщеннях, а також показала найкращий результат сезону в світі.

Друге місце посіла росіянка Ірина Гуменюк - (14 метрів 30 сантиметрів), третє - італійка Сімона ла Мантія (14 метрів 26 сантиметрів).

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Українки здобули два золота чемпіонату Європи з легкої атлетики