Ліга Чемпіонів: Баварія впевнено перемагає Ювентус

2 квітня 2013, 22:47
💬 0
👁 42

У вівторок, 2 квітня, в першому матчі 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів мюнхенська Баварія несподівано начисто переграла туринський Ювентус.

Подробиці і онлайн матчу: Баварія - Ювентус 2:0 текстова трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Події стартового відрізка матчу виявилися шокуючими для Ювентуса – вже на першій хвилині Давид Алаба ударом з-за меж штрафної вразив сітку воріт Буффона. Тим не менш, гравці Ювентуса протягом першої десятихвилинки демонстрували досить непоганий футбол. На тринадцятій хвилині трапився неприємний для мюнхенців епізод - Тоні Кроос отримав пошкодження в боротьбі з Ліхштайнером, і Юпп Хайнкес провів вимушену заміну - на поле вийшов Роббен. Починаючи з цього моменту і до кінця тайму гравці Баварії безперервно атакували – чудові моменти були у Рібері та Роббена, під кінець тайму Манджукич міг вражати сітку воріт Ювентуса, однак або блискуче діяв у рамці Буффон, або мюнхенці банально не могли використовувати свої моменти. У свою чергу туринці щось конструктивне створити біля воріт Нойєра не змогли.

У другому таймі гравці Баварії не зупинилися і продовжили атакувати, і на 63-й хвилині Томас Мюллер скористався помилкою Буффона, подвоївши перевагу своєї команди. Слід відзначити епізод, який трапився на 83-й хвилині матчу - Франк Рібері прямою ногою зіграв в гомілку Артуро Відаля - пряма червона, однак арбітр матчу порушення не помітив. Атака Юве, як і в цілому гра туринської команди, діяла вкрай блякло й невиразно. На останній хвилині матчу Томас Мюллер міг добивати туринців, проте з кількох метрів послав м'яч над поперечиною воріт Юве.

2:0 - впевнена перемога Баварії і відмінний заділ перед матчем у відповідь у Турині.

Баварія (Мюнхен, Німеччина) - Ювентус (Турин, Італія) - 2:0

Гол: Давид Алаба (1), Томас Мюллер (63).