Молодіжний склад Динамо забив вісім голів донецькому Шахтареві

6 квітня 2013, 15:09
💬 0
👁 34

Посилене досвідченими футболістами київське Динамо розгромило Шахтар у молодіжній першості.

Перед очною зустріччю молодіжні команди Динамо і Шахтаря ділили між собою друге-третє місця, тому переможець виходив на чисте місце переслідувача чемпіонату - луганської Зорі.

Результат зустрічі вирішився вже у її дебюті, коли на 5-тій хвилині Лукас головою замкнув навіс Алієва зі штрафного і відкрив рахунок своїм м'ячам у футболці Динамо, хай поки і в молодіжному складі. Далі у наступні 20 хвилин ще три голи влетіли у ворота гостей, на що вони відповіли одним влучним ударом.

Всього у ворота "гірників" влетіло вісім м'ячів - особливо постаралися капітан команди Віталій Буяльський та Олександр Алієв, які на свій рахунок записали по хет-трику. Також варто відзначити Артема Мілевського, який сам забив і віддав кілька гольових передач.

Шахтар у свою чергу відзначився двома голами, які на свій рахунок записали Будковський та Кулач. Таким чином, команда Олександра Хацкевича здобула чудову перемогу з рахунком 8:2 і вийшла на чисте друге місце, програючи луганській Зорі 7 очок.

Молодіжна першість. Динамо - Шахтар 8:2

Голи: Лукас (6), Алієв (15, пен., 72, 75), Буяльський (18, 25, 54), Мілевський (65) - Будковський (17), Кулач (88).

Динамо: Бущан (Шовковський, 46), Ягодінскіс, Селін (Цибульник, 46), Карп, Цуриков, Алієв, Калитвинцев, Мілевський, Трубочкін (Акубардія, 39, Болденков, 63), Лукас, Буяльський (К) (М’якушко, 58)

Шахтар: Шевченко, Жичиков, Вакуленко (К), Дуць, Гонсалвес (Щічка, 46), Танковський, Гріщин (Білоног, 61), Кобін, Будковський (Кулач, 69), 10.Патрік (Юрченко, 55), 11.Грінь (Тотовицький, 32)

ТЕГИ: Шахтер Динамо Киев Артем Милевский Александр Алиев Лукас