УПЛ. Кривбас впевнено переграє Таврію

13 квітня 2013, 16:22
💬 0
👁 12

У суботу, 13 квітня відбувся матч 24-го туру української Прем'єр-ліги, в якому криворізький Кривбас на своєму полі не залишив шансів сімферопольській Таврії.

Подробиці та онлайн матчу: КривбассКривбас - Тaврія 2:0 текстова трансляція

Фаворитом поєдинку, виходячи з передматчевої розстановки сил, був Кривбас, який набрав відмінний хід у чемпіонаті, однак гравцям господарів для втілення ігрової переваги в голи було потрібно близько 35-ти хвилин - спочатку Богдан Шершун результативно замкнув навісну передачу від Льопи, а потім Самодін, скориставшись помилкою Феррейри подвоїв рахунок. Неважко здогадатися, що два голи у роздягальню подіяли на сімферопольців як нокдаун на представника бойового виду спорту.

У перерві Олег Лужний провів виховну бесіду з гравцями, і на другий тайм сімферопольці вийшли із зовсім іншим настроєм, що дозволило гостям виглядати набагато активніше своїх суперників, однак грамотно вибудувана оборона господарів не залишила шансів команді Лужного - 2:0, Кривбас впевнено крокує в зону єврокубків.

Кривбас (Кривий Ріг) 2:0 Таврія (Сімферополь)

Гол: Шершун (37), Самодін (39)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: УПЛ. Кривбас впевнено переграє Таврію