Металург Д здобув вольову перемогу над Говерлою

20 квітня 2013, 16:52
💬 0
👁 37

У суботу, 20 квітня відбувся матч 25го туру української Прем'єр-ліги, в якому донецький Метуллург здобув вольову перемогу над Говерлою.

Подробиці матчу: Металург Д - Говерла 2:1 текстова трансляція

Гравці донецької команди з перших хвилин матчу захопили ігрову ініціативу, проте першими в матчі відзначилися ужгородці, після небезпечної атаки Металурга організувавши власну, проте вже гольову - Хорді Лопес результативно замкнув передачу Ле Таллека. Швидкий пропущений м'яч шокував донеччан, проте вже через кілька хвилин гравці Металурга почали активно загрожувати воротам Бабенка - наприклад, Траоре на 25й хвилині потужним ударом потряс поперечину воріт гостей. На 36й хвилині матчу Малишич збив Траоре в штрафній Говерли, однак Воловик не зміг реалізувати призначений арбітром пенальті.

У перерві Максимов провів змістовну бесіду зі своїми гравцями, і на протязі десяти хвилин другого тайму донеччани змогли переломити хід гри й повести в рахунку - спочатку Морозюк шикарним ударом зі штрафного вразив сітку воріт, а потім Димитров вивів свою команду вперед. Після забитих м'ячів господарі не стали закриватися на своїй половині поля й кілька разів загрожували воротам Бабенка, гравцям Говерли ж банально не вистачало атакуючого потенціалу, який міг би впоратися з обороною донеччан. Ближче до кінцівці матчу ужгородці організували фінальний штурм воріт Паньківа, однак відзначиться так і не змогли.

2:1 - Говерла втрачає пункти і стрімко наближається до Першої ліги, Металург виходить на п'яте місце.

Металург (Донецьк) 2:1 Говерла (Ужгород)

Гол: Морозюк (50), Димитров (57) - Лопес (8)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Металург Д здобув вольову перемогу над Говерлою