Арсенал ударно перериває серію поразок розгромом Карпат

22 квітня 2013, 20:35
💬 0
👁 7

У понеділок, 22 квітня, в останньому матчі 25-го туру української Прем’єр-ліги київський Арсенал перервав свою серію з дев’яти поразок.

На такий яскравий початок матчу, напевно, мало хто сподівався. Вже до 11-ої хвилини Арсенал забив два м’ячі у ворота свого суперника. Спочатку господарі заробили пенальті. Після помилки голкіпера Озарків у своїй штрафній площі збив Адійю. До точки підійшов Аржанов, який виконав удар у правий нижній кут воріт, куди і стрибнув голкіпер, але до м’яча вартовий воріт дотягнутися не зміг. А потім помилилися захисники, після цього Аржанов прострілив у центр штрафної площі, звідки Адійя забив гол, 2: 0. А на 42-ій хвилині господарі забили третій м’яч. Голодюк найкрасивішим далеким ударом з штрафного відправив м’яч у сітку воріт, 3: 0!

Після такої огидної гри у першому таймі Карпатам  було складно знайти в собі сили і переламати хід матчу. Футболісти гостей на старті другого тайму намагалися комбінувати у центральній частині поля, але гравці Арсеналу намагалися не підпускати суперника до своїх воріт.

На 77-ій хвилині львів’яни змогли відіграти один м’яч. Штілич з лівого краю штрафної площі підсік м’яч над воротарем у перекладину, а Кенія добив футбольний снаряд у ворота. Не можна було сказати, що інтрига відродилася, тим більше "каноніри" вже через хвилину відновили розрив у три м’ячі. Герасим’юк з правого флангу виконав пас у воротарську на Романчука, який і вразив ворота, 4: 1!  Могли гості забити ще один м’яч, але з ударом Пластуна із вбивчої позиції впорався Рева. Голкіпер Арсеналу відбив і небезпечний удар Гладкого у доданий час.

Підсумок матчу - 4: 1. Арсенал розгромив Карпати і віддалився від зони вильоту.

Арсенал (Київ) – Карпати (Львів) - 4: 1

Гол: Володимир Аржанов (8-пенальті), Домінік Адійя (11), Андрій Богданов (42), Олександр Романчук (76) - Леван Кенія (77)