Плей-офф Суперліги. Будівельник виграє першу гру півфіналу

27 квітня 2013, 10:05
💬 0
👁 23

Київський Будівельник здобув переконливу перемогу в першому матчі 1/2 фіналу з Політехніка-Галичина, обігравши суперника з рахунком 73-56.

Солідну перевагу баскетболісти столичного клубу забезпечили собі ще в стартовій чверті.

Гравець матчу

Форвард Будівельника Лео Лайонс став найрезультативнішим гравцем своєї команди, організувавши стартовий ривок, який у результаті виявився вирішальним. Всього Лайонс записав на свій рахунок 18 очок і 6 зібраних відскоків.

Повернення матчу

Пропустивши чвертьфінальну серію з Хіміком через травму, лідер Політехніки-Галичини Даррел Мітчелл повернувся в гру і відразу ж став найкориснішим гравцем першого матчу півфіналу. На рахунку плеймейкера 19 очок, 5 передач, 3 підбирання та 23 бали РЕ.

Хід гри

Результативний відрізок у виконанні Лео Лайонса на старті поєдинку забезпечив команді господарів відчутний гандикап. А після того, як протягом чотирьох хвилин, що залишилися до кінця дебютної чверті, Політехніка не зуміла набрати жодного очка, перевага Будівельника виросла до +18. І хоча протягом наступної десятихвилинки Даррел Мітчелл і компанія спробували виправити ситуацію, на велику перерву команда Айнарса Багатскіса, яка не тільки продемонструвала високий відсоток реалізації кидків з гри, але і повністю виграла щит, вирушила, лідируючи 45-28.

Ривок "політехів" 8-0 на початку третьої чверті подарував їм надію, однак максимум, що вдалося львівській команді, так це скоротити відставання від суперника до дев'яти пунктів. Політехніці-Галичині не допомогла ні результативна гра Даррела Мітчелла, ні  черговий дабл-дабл Владана Вукосавлевича, і кияни впевнено довели гру до перемоги.

Статистика

14 очками та 7 передачами Лео Лайонса підтримав плеймейкер Будівельника Георгі Цинцадзе. 11 очок і 8 підбирань на рахунку Артура Дроздова, 10 очок у Михайла Анісімова. З 8 очками, 8 підбираннями та 8 передачами гру завершив Малкольм Ділейні.

Центровий Політехніки Владан Вукосавлевич відзначився 14 очками та 12 підбираннями. 10 очок до свого активу заніс Іван Шкурупій.

superleague.ua

Ця ж новина на Спорт bigmir)net:  Плей-офф Суперліги. Будівельник виграє першу гру півфіналу

За матеріалами: superleague.ua