Віган виграє Кубок Англії у Манчестер Сіті

11 травня 2013, 20:24
💬 0
👁 40

У суботу, 11 травня, у фінальному матчі Кубка Англії скромний Віган завоював перший трофей в історії, обігравши Манчестер Сіті.

Подробиці й онлайн матчу: Фінал Кубка Англії: Манчестер Сіті - Віган - 0:1. Текстова трансляція

Вже на перших хвилинах Манчестер Сіті міг святкувати забитий гол. Гравці отримали право на штрафний в небезпечній близькості від воріт Вігана, Тевес пробив у стінку, але на добиванні зіграв Яя Туре. Його удар Роблес відбив прямо на Агуеро, тільки от пробити Серхіо не дали, так як він перебував у положенні поза грою.

Віган виглядав дуже гідно, нітрохи не поступаючись супернику. Манчестер Сіті більше за суперника володів м'ячем, але підопічні Роберто Мартінеса рідко давали себе ображати. На двадцять восьмій хвилині "городяни" мали повести в рахунку. Насрі зробив пас на Сільву, який відразу ж навісив на Тевеса. Карлос бив у протихід Роблесу буквально з семи метрів, але іспанський кіпер Вігана якимось дивом дотягнувся до м'яча своєю ногою. У підсумку, на перерву команди пішли з рахунком 0:0 після приблизно рівного першого тайму.

У другій половина матчу Манчестер Сіті цілком і повністю заволодів м'ячем. Віган остаточно перейшов на гру другим номером, зробивши ставку на стандарти й контратаки. "Городяни" діяли досить одноманітно, і пробити такою тактикою Роблеса у них не виходило. Віган цілком міг повести, якби Мелоні зумів закинути м'яч за комір Харту ударом зі штрафного, а не потрапив би у поперечину.

На вісімдесят четвертій хвилині Манчестер Сіті залишився вдесятьох після того, як Пабло Сабалета отримав другу жовту картку за жорсткий підкат проти Макманамана. Все йшло до додаткового часу, але вже в компенсовані до другого тайму хвилини Віган забив гол! Після навісу з кутового Бен Уотсон вистрибнув вище всіх і пробив головою точно під поперечину.

Часу у Манчестер Сіті було дуже мало, і врятувати матч "городяни" не зуміли. Віган виграв не тільки свій перший Кубок Англії, а й перший кубок в історії, якщо не вважати чемпіонства у першій та другій футбольних лігах.

Манчестер Сіті - Віган - 0:1

Гол: Бен Уотсон (90 +1)

Вилучення: Пабло Сабалета (84)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Віган виграє Кубок Англії у Манчестер Сіті

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net