Суперліга. Ферро стає бронзовим призером чемпіонату України

18 травня 2013, 19:44
💬 0
👁 17

Запорожці знову не залишили шансів Політехніці й офіційно забронювали собі третю сходинку за підсумками сезону.

Навіть після третього матчу, який фактично вбив інтригу в бронзовій серії, до останнього не вірилося, що потенційно четверта команда сезону буде настільки слабкішою за третю. Саме на самоповагу і респект до вболівальників з боку Політехніки сподівалися ті, хто хотів бачити в четвертому матчі інтригу. Інші ж ілюзій не плекали і десь вже точно були праві.

Початок видався оптимістичним для адептів першої теорії. Вже через півтори хвилини після старту матчу Кирилу Большакову довелося збирати команду біля лавки - початок 0:6 з шістьма балами Вукосавлевича не влаштовував наставника запорожців. Тайм-аут підбадьорив запорізьку команду, але Політехніка до середини чверті не віддавала навіть мінімальну перевагу. Однак якісна реалізація дальніх кидків і повернення гри в потрібний для гостей лад позбавили Політехніку радості ведення в рахунку занадто швидко.

Як завжди гарно виглядав Калпеппер, здорово потрапляв Рибалко, а вся запорізька команда не програвала підбір. "Політехи" боролися з усіх сил, але в середині другої чверті все ж пропустили разючий ривок гостей, очолений Калпеппером. До кінця першої половини хлопці Лукайіча дещо відіграли, але на другу частину матчу мали виходити з мінусом в дев'ять балів.

Агресивна гра дуету Васильович-Вукосавлевич довго тримала львів'ян на небезпечній відстані - не попадай запорожці з настільки хорошим відсотком, все могло б закінчитися куди цікавіше. Ферро в якийсь момент поставило занадто велику ставку на дальні кидки, але "політехи", скоротивши різницю до п'яти очок, не зачепилися за гру.

Хороша кінцівка третьої чверті від запорожців плавно перетекла у вкрай ударний початок четвертого відрізка. П'ять очок Вернера, п'ять очок Чаппела і "трійка" Калпеппера забрали Ферро на 24 очки. І знову, вчетверте за серію, довелося повторити - таки Політехніці відіграти настільки великий відрив було не по силам. Львів'яни не особливо й намагалися, практично відразу викинувши білий прапор. Останні п'ять хвилин зустрічі пройшли в дуже спокійній обстановці - Ферро лише зберіг перевагу і довів зустріч до ще однієї впевненої перемоги.

4:0 - команда Большакова громить свого суперника і завойовує бронзу. Другий раз поспіль, втретє за чотири сезони. У наступному році ми, швидше за все, побачимо зовсім інший Ферро, але вже абсолютно інша історія ... Політехніка, в якій, навпаки, збережеться кістяк, завершила сезону четвертою. І це, незважаючи на ледве не ганебну гру в півфіналі і бронзової серії, досить відчутний успіх для львівського клубу.

Політехніка - Ферро-ЗНТУ 67:87 (19:19, 19:28, 22:25, 7:15)

П: Васильович (17), Іконич (11), Стефанишин (0 + 5 передач + 4 блок-шоти), Лі (10 + 4 втрати), Вукосавлевич (16 + 10 підборів + 4 втрати) - старт; Шкурупій (6 + 6 підборів), Зубрицький (2), Іванов (4), Тютюнник (1).

Ф: Калпеппер (26), Рибалка (13 + 9 підборів + 3 перехоплення), Чаппел (20 + 6 підбирань + 3 перехоплення), Дикий (4), Мур (4 + 5 підборів) - старт; Вернер (12), Гуінн (5), Буцький (3 + 5 підборів + 6 передач + 3 преехвата), Лебединцев (0).

21/42 (50%) - 14/35 (40%)

4/16 (25%) - 11/30 (36,6%)

13/15 (86,6%) - 26/36 (72,2%)

35-41; Передачі: 12-16; Втрати: 19-11

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Суперліга. Ферро стає бронзовим призером чемпіонату України

За матеріалами: iSport.ua