Хокей. Швейцарія сенсаційно розгромила США на шляху до фіналу

18 травня 2013, 21:43
💬 0
👁 44

Швейцарія, що йде без поразок на чемпіонаті світу, повторила своє найкраще в історії досягнення.

Збірна Швейцарії з хокею вперше від 1935-го року вийшла у фінал чемпіонату світу, обігравши у півфіналі команду США.

У першому періоді швейцарці зробили більше кидків по воротах суперника 18 проти 9, проте пробити воротаря американців Джона Гібсона не зуміли.

Відкрити рахунок Швейцарії вдалося на 31-шій хвилині зустрічі, коли мети досяг кидок форварда збірної Швейцарії Ніно Нідеррайтера.

У середині останнього періоду Джуліан Уолкер скористався помилкою оборони американців і подвоїв перевагу своєї команди.

У час, що залишився, команда США так і не зуміла пробити Рето Берру, а за 19 секунд до фінальної сирени пропустила втретє у порожні ворота.

Таким чином, збірна Швейцарії здобула дев'яту поспіль перемогу на турнірі і вийшла у фінал, де в неділю зіграє з командою Швеції. США разом із Фінляндією побореться за бронзу.

Швейцарія - США 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

Шайби: 30:01 Нідеррайтер (Плюсс) - 1:0; 50:11 Уолкер (Мозер, Фуррер) - 2:0; 59:41 Сурі (Нідеррайтер) - 3:0

Воротарі: Берра - Гібсон

Кидки: 31 - 29

Штраф: 4 - 8

ТЕГИ: Хоккей Чемпионат мира по футболу 2010 сборная Швейцарии сборная США по хоккею