Легка атлетика. Україна за крок від першої медалі чемпіонату світу

13 серпня 2013, 13:17
💬 0
👁 51

Сьогодні, 13 серпня, у ранковій програмі чемпіонату світу з легкої атлетики Ганна Мельниченко втримала лідерство, а Ольга Саладуха і Богдан Бондаренко пройшли кваліфікацію.

Українка Мельниченко перебуває за крок  від медалі чемпіонату світу з легкої атлетика, причому має всі шанси завоювати "золото".

У ранковій програмі семиборки стрибали в довжину і метали спис, і в підсумку після шести видів змагань із семи Мельниченко впевнено займає першу позицію, випереджаючи канадку Тісен-Ітон на 68 очок, а голландку Шипперс на 127 очок.

Тепер в останньому виді програми - 800-метрівці - Мельченко варто не відпустити далеко цих двох спортсменок. Зазначимо, що в цьому сезоні Мельниченко серйозно підтягла свої результати на 800-метрівці і серед лідерів її результат у цьому сезоні третій. Забіг на 800 метрів у семиборок пройде сьогодні, 13 серпня, у вечірній програмі.

Впевнено подолали кваліфікацію дві українські надії на медалі чемпіонату світу - чинна чемпіонка світу в потрійному стрибку Ольга Саладуха з результатом 14,69 метра виграла кваліфікацію, а лідер сезону в стрибках у висоту Богдан Бондаренко легко підкорив необхідну для виходу у фінал висоту в 2,29 метра. Фінали в потрійному стрибку та стрибках у висоту відбудуться 15 серпня.

Зазначимо, що в ранковій програмі також пройшли змагання в спортивній ходьбі у жінок на 20 км. Перемогла росіянка Олена Лашманова (1:27:08), а українка Людмила Оляновська зайняла 12-е місце (1:30:48), Олена Шумкіна - 19-е (1:31:54), Ольга Яковенко - 56-е ( 1:39:58).

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Легка атлетика. Україна за крок від першої медалі чемпіонату світу

ТЕГИ: Чемпионат мира по футболу 2010 Ольга Саладуха Легкая атлетика Анна Мельниченко Богдан Бондаренко