Чорноморець вириває перемогу над Динамо Загреб

19 вересня 2013, 21:02
💬 0
👁 68

У матчі 1-го туру групового етапу Ліги Європи одеський Чорноморець здобув вольову перемогу в гостьовому матчі проти загребського Динамо.

Подробиці і текстова онлайн трансляція матчу: Динамо Загреб - Чорноморець - 1:2, текстова трансляція

Хорватські футболісти з перших торкань м'яча позначили заявку на провідну роль Динамо в сьогоднішньому матчі. М'яч опинився у штрафній загребської команди лише в середині другої десятихвилинки тайму. До цього моменту Брозович спробував удачу щільним ударом метрів з 25-ти, а Чоп продемонстрував хорошу взаємодію зі своїм партнером по нападу чилійцем Фернандесом. Одесити - відповідали одноманітними навісами в район центрального кола, де Антонов і Джеджу боролися за м'яч з метою зав'язати комбінаційну гру. До кінця тайму випади хорватів стали менш гострими, одеські футболісти демонстрували відмінну гру другим номером, однак на 43-й хвилині Джеджу завозився з м'ячем біля лівої бровки і Пінту почав гольову атаку господарів, після чого Хуніор Фернандес виконав гольове соло!

Другий тайм почався із ще одного гольового моменту чилійського форварда господарів, але через кілька хвилин, знайшовши в особі Сито Рієри, який вийшов на поле після перерви, натхненне посилення атакуючої потужності, одесити взялися нагнітати обстановку навколо штрафної площі Зеленики! І вже до 53-ої хвилини створили 2 чудових моменти, а через 10 хвилин рахунок став рівним, після гола Антонова, якому асистував свіжий Рієра. Ще 3 хвилини знадобилося Чорноморцю, щоб і зовсім вийти вперед у рахунку: це Джеджу замкнув передачу Кутаса!

Хорватські футболісти були збентежені таким розвитком подій, як показали подальші події, але практично відразу після другого пропущеного м'яча Фернандес мав шанс оформити дубль, але не зумів переграти Безотосного. Ближче до фінального свистка тиск динамівців ставав все менш акцентованим на ворота Чорноморця, і лише удари Самміра не давали кіперу одеситів розслабитися до останніх миттєвостей ігрового часу.

Підсумок: вольова перемога перемога Чорноморця в гостях.

Динамо Загреб (Хорватія) - Чорноморець (Україна) - 1:2

Голи: Хуніор Фернандес (43) - Олексій Антонов (62), Франк Джедже (65)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Чорноморець вириває перемогу над Динамо Загреб