Суперліга. Донецьк відкриває сезон перемогою і рекордом

10 жовтня 2013, 22:58
💬 0
👁 58

БК Донецьк розпочав сезон з перемоги, обігравши на виїзді дніпродзержинський ДніпроАЗОТ з рахунком 94-78.

Рекорд Суперліги

Протягом гри гравці Донецька віддали 37 передач, встановивши абсолютний рекорд Суперліги за всі сезони, починаючи з 2009-2010. Цікаво, що торішній найкращий показник (31 "асистент") також належить "тиграм".

Гравець матчу

Вирішальну роль у перемозі "тигрів" зіграв "бігмен" Бен МакКолі, який майже безжально вражав кошик суперника з усіх дистанцій, реалізувавши 7/9 двоочкових, 3/3 триочкових, 4/4 штрафних і в підсумку набравши 27 очок і 38 балів РЕ. Крім того, в його активі 9 передач і 6 підбирань.

Хід гри

У стартовій чверті ДніпроАЗОТ, переважно зусиллями Гедімінаса Мацейни і Амаді МакКензі, на рівних боровся з фаворитом зустрічі, дозволивши "тиграм" вирватися вперед на одне очко. Незважаючи на те, що наступна чверть була за гостями, рахунок 40-45, з яким команди вирушили на велику перерву, дозволяв сподіватися на кінцевий успіх обом суперникам. І хоча в третій чверті активізувався захисник Азоту Дональд Сімс, точні кидки якого не дозволили Донецьку втекти в ще більший відрив, заключний ігровий відрізок вдався команді Валерія Плеханова, що зіграла потужно в нападі і надійно в захисті. У підсумку Марк Кіллінгсворт і Бен МакКолі, а також їхні партнери не залишили суперникові жодного шансу.

Статистика

Бену МакКолі активно допомагали інші лідери Донецька - Марко Кіллінгсворт (24 очка + 5 підбирань) і Бернард Кінг (10 очок). На рахунку Дениса Яковлєва 8 очок і 7 передач.

Щодо Азоту, то найкращим у складі "стрижів" став Дональд Сімс, який отримав 28 і віддав 6 передач партнерам. 15 очок і 8 підбирань в активі Ігоря Кривцова, 11 очок - Левана Пацація.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Суперліга. Донецьк відкриває сезон перемогою і рекордом

За матеріалами: superleague.ua