BBC Україна,  11 грудня 2013, 15:34
💬 0
👁 390

Після програшу "Манчестер Юнайтед" донецький "Шахтар" готується до жеребкування Ліги Європи.

Напередодні донецький клуб зіграв свій останній матч у груповому етапі Ліги Чемпіонів, поступившись 0:1 "Манчестер Юнайтед" на стадіоні "Олд Траффорд".

"Думаю, ні для кого не було б сюрпризом, якби після першого тайму ми вигравали з рахунком 2:0. Створювали гольові ситуації за рахунок хорошого контролю м'яча, комбінацій. Контролювали гру протягом всієї першої 45-хвилинки. Другий же тайм програли і ментально, і фізично", - сказав після матчу головний тренер донецького "Шахтаря" Мірче Луческу.

За результатами групового етапу "Шахтар" опинився на третьому місці, пропустивши вперед "Манчестер Юнайтед" та леверкузенський "Баєр", і тепер гратиме у Лізі Європи.

Процедура жеребкування плей- офф Ліги Європи відбудеться в понеділок, 16 грудня, у швейцарському Ньоні.

А перші матчі Ліги Європи, 1/16 фіналу, згідно з календарем УЄФА, зіграють 20 та 27 лютого 2014 року.

Крім донецького "Шахтаря", жоден український клуб у Лізі Чемпіонів цього року не виступав.

Натомість, ще три українські клуби грають у Лізі Європи: київське "Динамо", одеський "Чорноморець" та дніпропетровський "Дніпро".

У четвер, 12 грудня, всі вони зіграють свої останні матчі у груповому етапі Ліги Європи.