КХЛ: Донбас поступається Торпедо в серії буллітів

💬 0
👁 227

У п'ятницю, 27 грудня, Донбас не зміг вдома повторно обіграти Торпедо.

Донбас (Донецьк) - Торпедо (Нижній Новгород) - 2:3 Б (1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0. Віртанен (Лайне, Уїлсон) - 14:55 -бол., 1:1. Галузін (Кулемін) - 22:47, 1:2. Галузін (Кулемін) - 26:10, 2:2. Кагарлицький (Кашпар) - 47:28 -бол.

Донбас: 49.Лейтон . 27.Коларж - 77.Пігановіч, 92.Лайне - 26.Федотенко - 15.Віртанен, 5.Уїлсон - 37.Подхрадскі, 63.Дадонов - 14.Недорост - 28.Якуценя, 7.Бартуліс - 51.Разін, 11. Кагарлицький - 16.Робітайл - 22.Кашпар, 19.Кіїскінен - 44.Варламов - 45.Захаров, 4.Сільницький.

Торпедо: 31.Коваль. 57.Бернацький - 11.Хієтанен , 23.Салмінен - 26.Іммонен - 16.Паршін, 7.Валентенко - 22.Лукін, 8.Вольський - 24.Потапов - 9.Спірідонов, 28.Денісов - 4.Григор'є , 62. Краснослободцев - 10.Галузін - 95.Кулемін, 81.Бєлохвосіков - 69.Твердохлєбов, 17.Жарков - 15.Бадюков - 74.Сентюрін.

Переможний буліт - Вольський.

Повернення на лід Дмитра Кагарлицького, який отримав важку травму ще у вересневому матчі з московським ЦСКА, стало головною новиною напередодні поєдинку з Торпедо. Таке поповнення у грі з суперником, поєдинки з яким завжди проходять у впертій боротьбі, було як не можна до речі. Третя ланка ХК "Донбас", яка загралася з колишньою гостротою, внесла свій внесок у солідну перевагу господарів майданчика під час першої двадцятихвилинки, що завершилася з триразовою перевагою донеччан у кидках у створ воріт (15:5). Один із них досяг мети. Віртанен з близької відстані реалізував чисельну перевагу.

Донбас здобув вольову перемогу над Трактором

Стартові хвилини другого періоду полегшення воротареві Торпедо Ковалю не принесли. Саме цей факт змусив наставника гостей Петеріса Скудра взяти тайм-аут, який, по суті, все і змінив. Через хвилину з невеликим Галузін зміг зрівняти рахунок, а ще через три з половиною хвилини - вивести "автозаводців" вперед. При цьому майданчик по черзі покинули травмовані Клей Уїлсон і Петтері Віртанен, змусивши головного тренера ХК Донбас Андрія Назарова робити перестановки в ланках. Тепер вже донеччанам довелося докладати максимум зусиль, щоб переламати перебіг поєдинку і шанси для взяття воріт у господарів майданчика безсумнівно були. Не вистачало лише останнього точного кидка.

Віртанен, що отримав медичну допомогу, з'явився у третьому періоді, повернувши першій ланці атаки первинний вигляд, але вирівняти становище вдалося не стартовій п'ятірці. Горів бажанням відзначити своє повернення Дмитро Кагарлицький, зміг "насолити" суперникам після видалення автора дубля у ворота донеччан. Таким чином, рахунок у матчі знову став рівним. Двійки на інформаційному кубі льодової Арени в Донецьку завмерли аж до закінчення овертайму. У другому матчі поспіль глядачі в "Дружбі" стали свідками буллітів. У затяжній серії більш вдалим були гравці з Нижнього Новгорода.

Гравці матчу: Кагарлицький - Галузін.

Дивіться фотогалерею: Найкращі спортивні фото 2013

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: КХЛ: Донбас поступається Торпедо в серії буллітів.

За матеріалами: ХК Донбасс