Хімік та Будівельник здобувають перемоги в Єврокубку

Sport bigmir,  16 січня 2014, 10:38
💬 0
👁 163

Южненці зуміли переграти віце-чемпіона Франції на його паркеті, а кияни вдома здолали словенський гранд.

Будівельник здобув першу перемогу в Єврокубку / БК Будівельник

Поєдинок проти люблянської Олімпії був для Будівельника ключовим з точки зору перспективи - програвати не можна було.

До того ж Олімпія здавалася командою нижче класом ніж кияни хоча побоюватися легендарних словенців варто було.

Початок для господарів був непростим - вони поступалися в п'ять очок () Проте вже в другій чверті перевага української команди перевалила за 10 пунктів що дозволило їй в результаті довести зустріч до перемоги

Найбільше очок 23 набрав литовський центровий Даріуш Лавринович. 20 балів в активі Блейка Ехерн 15 - у Михайла Анісімова.

Будівельник - Олімпія 88:76 (24:23, 28:21, 21:19, 15:13)

Б: Стрелніекс (10 + 7 передач + 4 втрати), Ехерн (20 + 5 передач + 4 втрати), Шаленга (4 + 6 підборів + 6 втрати), Саммерс (8 + 6 підборів), Лавринович (23 + 8 підборів) - старт; Анісімов (15 + 5 підборів), Мінард (8 + 6 передач), Неруш (0), Лебединцев (0), Горбенко (0).

О: Джексон (2), Йоксимович (4 + 4 передачі), Гайліюс (18 + 7 передач), Дробняк (5), Оміч (21 + 6 підборів) - старт; Салін (16), Рупник (6 + 7 підборів + 3 перехвати), Бубніч (4), Стівенсон (0), Марінеллі (0).

Двохочкові кидки: 29/49 (59%) - 21/38 (55%)

Трьохочкові кидки: 3/10 (30%) - 7/22 (31%)

Штрафні кидки: 21/26 (80%) - 13/16 (81%)

Підбори: 36-28; Передачі: 28-23; Втрати: 21-20

А ось южненський Хімік здобув другу перемогу в двох матчах Єврокубка. У матчі проти віце -чемпіона Франції Страсбурга Хімік просто жахливо почав - програвши стартовий відрізок із рахунком 2:14, а на першу перерву пішовши при відставанні "-8" , а після другої чверті українські баскетболісти і зовсім програвали 14 очок.

І ось у цей момент Хімік зумів переловити хід матчу зусиллями американця Джамала Шулера. Спочатку захисник відзначився данком, а потім було два його точних триочкових і чотири штрафних, практично зрівнявши рахунок.

В останній десятихвилинці гра і рахунок вирівнялися і ситуація на паркеті загострювалася. Український клуб вів за собою Шулер, але до нього підключився Тревіс. Страсбургу було помітно важко з южненцями, які грали на емоційному підйомі, але все ж підопічні Колле знаходили що відповісти своєму супернику, вже, тим не менш, не будучи диктатором умов на паркеті.

У середині чверті стався вирішальний перелом. Тревіс спочатку зрівняв рахунок, а в наступній атаці забив триочковий, який на той момент вперше в матчі дав Хіміку "+3", після чого Тревіс приніс своїй команді ще два очки з лінії - це вже "+5" за три хвилини до кінця матчу - перевага, яку Хімік вже не упустив.

Хімік залишається безперечним у Топ-32 Єврокубку! Южненці зробили черговий подвиг, обігравши учасника Євроліги на його паркеті. Вкотре наголошуємо характер хлопців Муйжніекса, як вони вміють зібратися в другій половині і перевернути все з ніг на голову.

Страсбург - Хімік 72:78 (19:11, 22:16, 13:25, 18:26)

С: Кемпбелл (14 + 9 підборів + 4 передачі), Торнтон (9), Тюпан (0), Абромаїтіс (4 + 5 підборів), Дюпор (20 + 9 підборів) - старт; Грір (16), Діо (5), Лякомб (4).

Х: Дилейні (8 + 6 підборів + 5 передач), Попов (0), Шулер (25), Тревіс (17 + 7 підборів), Пустовой (0) - старт; Гейтенс (16 + 5 підборів), Коваленко (4), Фрейманіс (3), Завадський (3), Рябчук (2).

Двохочкові кидки: 21/47 (44%) - 16/31 (51%)

Трьохочкові кидки: 4/14 (28%) - 8/25 (32%)

Штрафні кидки: 18/20 (90%) - 22/24 (91%)

Підбори: 34-35; Передачі: 13-15; Втрати: 9-9