Найкращу російську плавчиху спіймали на допінгу - ЗМІ

Sport bigmir,  17 січня 2014, 13:12
💬 0
👁 397

Неодноразовій чемпіонці світу Юлії Ефімовій може загрожувати дворічна дискваліфікація через застосування допінгу.

Допінг-проба А російської плавчихи Юлії Ефімової дала позитивний результат. У ній було виявлено заборонену речовину дегідроепіандростерон, повідомляють vedomosti.ru.

Допінг-пробу Б ще не розкривали, однак якщо результат цієї проби виявиться позитивним, то спортсменка може бути дискваліфікована на два роки.

Проба в Ефімової була взята офіцерами Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) у жовтні, коли спортсменка готувалася до змагань на короткій воді.

Призер Олімпійських ігор звинувачується у виготовленні наркотиків

Варто зазначити, що Єфімова вже написала пояснювальну, де визнала, що дійсно вживала цю харчову добавку.

Російське антидопінгове агентство (РОСАДА) наразі не володіє жодною інформацією щодо виявлення в крові плавчихи Ефімової заборонених препаратів.

Єфімова є триразовою чемпіонкою світу, триразовою чемпіонкою Європи на довгій воді, семикратною чемпіонкою Європи на короткій воді, рекордсменкою світу на дистанціях 50 і 200 м брасом у короткому басейні, бронзовим призером Олімпійських ігор у Лондоні.

На антидопінгову кампанію Сочі-2014 витрачено 27 мільйонів євро

На своєму останньому чемпіонаті світу в 2013 році Юлія завоювала золоту медаль на дистанції 200 метрів, встановивши рекорд Росії 2.19,41. У попередньому запливі на дистанції 50 метрів брасом вона оновила світовий рекорд. У фіналі цього ж запливу Єфімова стала першою, обігравши литовську плавчиху Руту Мейлютіте.