Молодіжна збірна України зіграє у фіналі Кубка Співдружності

Sport bigmir,  31 січня 2014, 18:42
💬 0
👁 304

У півфіналі команда Ковальця насилу обіграла збірну Білорусі.

Молодіжна збірна України вдруге поспіль вийшла у фінал Кубка Співдружності. У півфінальному матчі підопічні Сергія Ковальця не без проблем обіграли досить непоступливу команду Білорусі з рахунком 1:0.

У першому таймі, вже традиційно на цьому турнірі, українці діяли досить гостро і створили відразу кілька небезпечних ударів по воротах суперника, але на останньому рубежі надійно діяв воротар збірної Білорусі. Це, власне, і призвело до того, що збірній України розпечатати ворота суперника у першому таймі так і не вдалося.

Від перших хвилин другого тайму українці продовжували атакувати, створивши відразу кілька небезпечних моментів. Особливо запам'ятався момент на 60-тій хвилині матчу, коли гравець збірної України пробив повз воротаря суперників, який вийшов далеко з воріт, і м'яч потрапив у штангу, після чого потрапив уже в руки голкіпера.

Долю ж матчу вирішив епізод на 72-гій хвилині матчу, коли після серії рикошетів м'яч у власні ворота зрізав Шестиловський.

Таким чином, мінімальна перемога збірної України виводить її у фінал Кубка Співдружності, що відбудеться 2 лютого о 17:00 за київським часом. Суперником українців стане переможець пари Естонія - Росія.