Дніпро з перемоги стартував у AdF Diamonds Cup

Sport bigmir,  6 лютого 2014, 08:45
💬 0
👁 439

Селезньов і Калинич принесли Дніпру перемогу в першому матчі другого збору.

На другому іспанському зборі дніпропетровський Дніпро провів перший спаринг в якому впевнено обіграв румунський Клуж - 2:0.

Цікаву і досить насичену програму контрольних матчів на другому зборі дніпропетровська команда почала поєдинком із румунським Клужем в рамках AdF Diamonds Cup

Вже стартові хвилини гри показали що румунський клуб ще недавно виступав у Лізі Чемпіонів вищий класом ніж суперники підопічних Хуанде Рамоса на першому зборі. Стартову перевагу дніпрян було нівельовано ближче до середини тайму а перший дійсно небезпечний момент біля воріт Фелгейраша виник лише під кінець півгодини

Вивірений простріл зліва Олександра Кобахідзе замикав із меж воротарської в протиборстві із захисником Євгеном Селезньовим проте м'яч якимось дивом пройшов вище поперечини.

Євгену судилося відзначитися через тринадцять хвилин і зробив це він в куди менш очевидній ситуації для взяття воріт. Форвард наважився на удар метрів із 30, і м'яч ударившись об газон перед кіпером влетів у сітку.

На перерву Дніпро зобов'язаний був йти з перевагою в два м'ячі коли Олександр Кобахідзе замикав багатоходову атаку команди але Фелгейраш встиг кинутися під його удар з кількох метрів

Другий тайм також виявився не дуже багатим на гострі ситуації На самому початку відзначився один з десяти замінених гравців Дніпра Матеус але це взяття воріт відбулося з офсайду.

У другій же половині тайму після втрати м'яча Стрінічем у середині поля румуни розігнали контратаку і якби не самовідданий кидок Бойка в ноги форварду фланговий простріл хід зустрічі розвернувся би в іншу сторону.

А так Дніпро встиг зробити свою перемогу солідною за підсумковим рахунком Євген Коноплянка терзали весь тайм опікуни розібрався відразу з двома опонентами після чого викотив м'яч на порожні ворота Никола Калинич

Дніпро Денис Влад Олександру ( Іван 46, Мазух Ондржей ( Уча 46 Сергій Селезньов Євген (, 46, Чеберячко Євген (, 46, Кобахідзе Олександр ( Євген 46 , Гама Бруно (, 46, Шахов Євген ( Никола 46, Ротань Руслан - ( Джаба 46, Федецький Артем ( Денис 46).

ТЕГИ: Днепр Евгений Селезнев Никола Калинич подготовительный сбор