Палкін: Це найбільш безсоромне суддівство, що я бачив за останні п'ять років

Sport bigmir,  28 лютого 2014, 19:56
💬 0
👁 1459

Генеральний директор донецького Шахтаря Сергій Палкін назвав головні причини несподіваного вильоту команди з Ліги Європи.

"Потрібно виділити два фактори - це суддівство і удача. Що стосується роботи арбітра, то це найбільш безсоромне суддівство, яке я бачив за останні п'ять років. Давайте рахувати. На 18-й хвилині захисник перегородив рукою м'яч, який летів у площину воріт. Це пенальті, але рефері ніяк не відреагував.

У другому таймі у штрафному Вікторії збили Ілсіньйо. Суддя знову не поставив пенальті. Я вже не кажу про ті фоли з боку гравців гостей, на які арбітр дивився крізь пальці.

Говорячи про удачу, то давайте подивимося статистику - Шахтар мав повну перевагу. А у чехів було два удари: два рикошети - два голи. З моєї точки зору, цей матч просто не піддається логіці, і аналізувати тут зовсім нічого. Ми були сильнішими, і ніхто мене не переконає в протилежному. Але це, звичайно, не применшує заслуг Вікторії", - зазначив генеральний директор Шахтаря.

Нагадаємо, що Шахтар у матчі-відповіді Ліги Європи у себе вдома поступився Вікторії Пльзень з рахунком 1:2 і не зміг пробитися в 1/8 Ліги Європи.

Дивіться фотогалерею: Чужа Вікторія: Як Шахтар з Лігою Європи розпрощався (ФОТО)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Палкін: Це найбільш безсоромне суддівство, яке я бачив за останні п'ять років