Тренер Баварії: Арсенал виглядав кращим лише у стартові вісім хвилин

Sport bigmir,  12 березня 2014, 07:26
💬 0
👁 273

Головний тренер мюнхенської Баварії Хосеп Гвардіола вважає, що його команда повністю контролювала хід гри в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти лондонського Арсеналу.

"Після першого матчу у нас була перевага в два м'ячі. Арсенал підготувався до зустрічі і вирішив діяти на контратаках. Ми ж змогли звести кількість своїх помилок до мінімуму. Я дуже задоволений своєю командою.

Ми зіграли на дуже високому рівні і пробилися до чвертьфіналу. Арсенал виглядав кращим лише в стартові вісім хвилин першого матчу, а весь інший час ми були сильнішими. Сьогодні в Арсеналу в першому таймі не було жодного моменту, і вже тоді справа була зроблена.

Ми хотіли взяти гру під свій контроль і не дозволяти суперникам контратакувати. Арсенал відійшов глибоко назад і оборонявся великими силами. Ми повністю контролювали ситуацію, і нехай суперник забив один гол, більше нічого толком він не створив.

Не існує кращого з можливих стартових складів Баварії. Томас Мюллер, Тоні Кроос, Клаудіо Пісарро, Рафінья - всі вони заслуговують того, щоб виходити на поле. Я спостерігаю за ними щодня і бачу, що вони старанно тренуються. Дуже важко відсікати когось із таких хороших гравців, але ми змушені це робити, виходячи з потреб конкретного матчу.

Якби я волів інший стартовий склад, ви б запитали мене, чому я залишив у запасі вже інших гравців. Все це лише питання тактики. Я проаналізував виїзний матч з Арсеналом і підібрав відповідних гравців. У нас дуже класний склад", - цитує Гвардіолу офіційний сайт UEFA.

Нагадаємо, матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Баварія - Арсенал закінчився з рахунком 1-1.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Тренер Баварії: Арсенал виглядав кращим лише у стартові вісім хвилин

ТЕГИ: футбол Лига Чемпионов Бавария Арсенал Лондон Хосеп Гвардиола