Sport bigmir,  19 березня 2014, 23:59
💬 0
👁 310

У середу, 19 березня в матчі-відповіді 1\8 Ліги Чемпіонів Манчестер Юнайтед взяв переконливий реванш у матчі з грецьким Олімпіакосом.

Подробиці матчу: Манчестер Юнайтед - Олімпіакос - 3-0 текстова трансляція матчу-відповіді 1\8 Ліги Чемпіонів

Перед підопічними Девіда Мойєса, якого багато критикували останнім часом, стояло складне, проте не нездійсненне завдання - відіграти перевагу грецького клубу в два м'ячі і для виходу в наступну стадію забити ще мінімум один м'яч, не пропустивши. А пропустити гравці манчестерського клубу в першому таймі могли, і не один раз - Давид Де Хеа (якого можна назвати гравцем матчу нарівні з Робіном ван Персі) здійснив цілу низку приголомшливих сейвів. Проте, гравці групи МЮ прекрасно розуміли, чого від них чекає тренер і вболівальники - вже в першій половині тайму Вейн Руні потряс каркас воріт Олімпіакоса, а незабаром захисник гостей Олебас завалив у власному штрафному Робіна ван Персі, і кіперу грецького клубу довелося виймати м'яч з сітки воріт. Потім в гру ще кілька разів вступав Де Хеа, і вже в доданий час Робін ван Персі другим голом у ворота гостей підтвердив негласне правило футболу - не забиваєш ти, забивають тобі.

• Манчестер Юнайтед - Олімпіакос - 3:0 відео голів матчу Ліги чемпіонів

А незабаром після перерви Робін ван Персі зробив хет-трик, вразивши сітку воріт суперника ударом зі штрафного - воротар був дезорієнтований обманним рухом Руні. Однак, враховуючи досить слизький рахунок, адже гол Олімпіакоса подарував би путівку саме грекам, гравці манчестерського клубу дещо послабили тиск на ворота гостей, і у Де Хеа знову з'явилося багато роботи. Під кінець поєдинку гравці Олімпіакоса кинулися на штурм воріт манкуніанців, проте створити що-небудь по-справжньому небезпечне так і не зуміли. А ось Юнайтед під кінець другого тайму поніс відчутну втрату - травмувався герой матчу Робін ван Персі, і догравати матч до фінального свистка вийшов Фелайні.

3-0 - Манчестер виходить у наступний етап Ліги Чемпіонів.

Манчестер Юнайтед - Олімпіакос 3:0 (перший матч - 0:2)

Голи: ван Персі, 25 (з пенальті), 45 +1, 51

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Хет-трик Робіна ван Персі виводить Манчестер Юнайтед в 1\4 фіналу Ліги Чемпіонів