Наставник Реала: Добре грали в атаці, хоча часом доводилося терпіти

Sport bigmir,  24 квітня 2014, 07:26
💬 0
👁 107

Головний тренер мадридського Реала Карло Анчелотті прокоментував мінімальну перемогу своєї команди в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів з Баварією.

"Я всім задоволений, тому що матч вийшов дійсно важким. Ми виглядали непогано, добре грали в атаці, хоча часом доводилося терпіти. Загалом, я задоволений своєю командою.

На перших хвилинах ми діяли трохи скуто, втрачали м'яч в початковій стадії атак і були змушені глибоко сідати в оборону. У другому таймі Баварія грала вже не так ефективно. Ми проробили ґрунтовну роботу. Фабіу Коентрау безліч разів отримував підтримку від Іско, Даніель Карвахаль допомагав Анхелю Ді Марії. Це була командна гра.

Без Гарета Бейла і з Кріштіану Роналду, готовим на 50%, це було нелегко. Команда відмінно попрацювала. Кріштіану грав через біль. Матч-відповідь буде надзвичайно важким. У нас є невелика перевага, проте доведеться зіграти з сьогоднішнім бажанням і з сьогоднішньою впевненістю. Ніхто не знає, що трапиться в Мюнхені", - цитує головного тренера Реала офіційний сайт UEFA.

Нагадаємо, в середу, 23 квітня, Реал на своєму полі обіграв Баварію з рахунком 1-0.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Наставник Реала: Добре грали в атаці, хоча часом доводилося терпіти

ТЕГИ: футбол Лига Чемпионов Реал Мадрид Бавария Карло Анчелотти