Тренер Ювентусу: Бенфіка не заслужила грати у фіналі Ліги Європи

Sport bigmir,  2 травня 2014, 11:03
💬 0
👁 264

Головний тренер Ювентусу Антоніо Конте заявив, що його команда заслуговувала на фінал Ліги Європи.

"У нас не вийшло скористатися тим, що суперник грав у меншості. Бенфіка заважала нам будь-якими способами, й арбітр дозволяв їм це робити. Він додав шість хвилин до другого тайму в той момент, коли три з них уже минули без жодної ігрової дії. Це нас вибило з колії.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ювентус – Бенфіка – 0:0. Відео матчу

Дуже шкода, Бенфіка пройшла у фінал з двома ударами у ворота за два матчі. Наша команда однозначно заслуговувала виходу у фінал.

У першому матчі було видалення і пенальті за фол на К'єлліні, а сьогодні нам не дали пробити очевидний пенальті. У фінал пройшла команда, яка на це менше заслуговувала.

Просто погляньте на статистику. У Бенфіки два удари у ворота за два матчі. Все. Так, ця команда має досвід міжнародних матчів, вона його продемонструвала. Вдесятьох вони не дали нам зіграти на повну силу. І я розчарований, що завдяки діям судді їм це вдалося", - сказав Конте.

Нагадаємо, що Бенфіка пробилася у фінал Ліги Європи, перегравши Ювентус за сумою двох матчів з рахунком 2:1. Перший поєдинок завершився перемогою Бенфіки з рахунком 2:1, у матчі-відповіді команди зіграли внічию 0:0.

Ця сама новина на Спорт bigmir)net: Тренер Ювентусу: Бенфіка не заслужила грати у фіналі Ліги Європи