Суперліга: Будівельник відкриває фінальну серію виїзною перемогою над Хіміком

Sport bigmir,  6 травня 2014, 20:42
💬 0
👁 284

Київський Будівельник почав фінальну серію Суперліги з перемоги, обігравши Хімік у першому матчі із рахунком 74-65.

Хімік - Будівельник - 65:74 (19:17, 20:16, 11:24, 15:17)

Дует матчу

Ключову роль у перемозі Будівельника зіграв дует представників передньої лінії. Да Хуан Саммерс оформив солідний дабл - дабл (21 очко + 14 підбирань), а Даріуш Лавринович підтримав партнера 22 очками.

Хід гри

Хімік лідирував протягом майже всієї першої половини, хоча перевага господарів паркету не перевищувала кількох очок. Будівельник, до складу якого повернулися Артур Дроздов та Ріккі Мінарді, не відпускав суперника далеко від себе, а в середині другого періоду навіть спробував вирватися вперед. Однак Віталій Коваленко і Метт Гейтенс повернули перевагу своїй команді (39-33). Крім того, першу половину прикрасила дуель центрових - Роландса Фрейманіса, що відзначився 12 очками, та Даріуша Лавриновича, який став автором 14 очок.

Втім, провал у третій чверті позбавив Хімік лідерства. "Будівельники" на чолі із ДаХуаном Саммерсом спочатку відіграли відставання, а під кінець чверті повели +10. І хоча Метт Гейтенс холоднокровно реалізував три штрафних, перевага гостей, з якої вони почали заключну десятихвилинку, усе ще була значною. Остаточно переломити хід гри на свою користь столична команда зуміла після двох поспіль триочкових Саммерса і Лавриновича на початку останньої чверті.

Статистика

Разом із Саммерсом та Лавриновичем вагомий внесок в успіх Будівельника зробив Яніс Стрельнієкс, який до 16 очок додав 7 передач. 8 очок і 5 передач в активі Ріккі Мінарді.

Роландс Фрейманіс приніс Хіміку 12 очок. 11 очок, 6 передач і 4 підбирання на рахунку Пола Ділейні, 9 очок і 5 підбирань - Ромео Тревіса, 8 очок і 5 передач - Метта Гейтенса.

Дивіться фотогалерею: Гарячі штучки. Як красуні Суперліги баскетболістів надихали