Чемпіонат світу: Бразилія насилу проривається до чвертьфіналу

Sport bigmir,  28 червня 2014, 22:00
💬 0
👁 294

У суботу, 28 червня, у першому матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2014 року збірна Бразилії із великими труднощами обіграла Чилі.

Подробиці і текстова трансляція матчу: Бразилія - Чилі - 1:1 онлайн трансляція матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу 2014

Бразилія виходила на перший матч плей-оф у супроводі майже повного стадіону вболівальників. Проте збірна Чилі вирішила не здаватися, продемонструвавши найвищу самовіддачу. Навіть незважаючи на досить швидкий гол Бразилії - після подачі з кутового Тьяго Сілва головою перевів м'яча на дальню штангу, а там захисник у боротьбі з Давидом Луїсом відправив м'яча у свої ворота.

Однак Чилі не зніяковіли - і ось вже через 15 хвилин Алексіс Санчес скористався тим, що його команда відібрала м'яча біля воріт, і точно пробив повз кіпера.

До перерви суперники знову обмінялися моментами - Фред з п'яти метрів пробив над воротами, з ударом Дані Алвеса впорався воротар, а Жуліо Сезар відбив небезпечний постріл Санчеса у самому кінці тайму.

У другому таймі Бразилія відчутно додала, проте так і не змогла забити. Спочатку арбітр скасував гол Халка через гру рукою, потім Жо і знову Халк не змогли реалізувати момент. У додаткові 30 хвилин в основному атакувала Бразилія, але головний момент створила збірна Чилі - за хвилину до свистка Пінілья потужно зарядив у поперечину.

А в серії післяматчевих пенальті головне слово сказав Жуліо Сезар - воротар збірної Бразилії відбив два пенальті, а з вирішальним ударом Гонсало Хари впоралася штанга.

Бразилія - Чилі - 1:1 (3:2 у серії пенальті)

Гол: Давид Луїс (18) - Алексіс Санчес (31)