Ломаченко: У професійному боксі треба створити один пояс чемпіона

Sport bigmir,  2 липня 2014, 16:36
💬 0
👁 279

Чемпіон світу за версією WBO в напівлегкій вазі представив Василь Ломаченко заявив, що себе чемпіоном не вважає.

"Я не вважаю себе чемпіоном світу. Я виграв всього два бої Чемпіон світу - це коли турнір проведуть зроблять загальний пояс. А так..." - сказав Ломаченко під час прес в Києві.

За його словами у професійному боксі треба створити один чемпіонський пояс.

" думка щодо професійного боксу і щодо всіх цих поясів. Я вважаю що в професійному боксі треба створити один пояс - пояс чемпіона як Олімпійські ігри як чемпіонат світу

Приїжджають 60-70 боксерів у кожній ваговій категорії, і проходить турнір. Я розумію що в професійному боксі 12- бої. Але можна розтягнути на рік або півтора року цей турнір. І це було б дійсно цікаво. І дійсно переможець був би чемпіоном світу" - підкреслив Ломаченко.

Нагадаємо що Василь Ломаченко виграв титул чемпіона світу за версією WBO в напівлегкій вазі перемігши рішенням більшості суддів американця Гері Расселла

Фотогалерея: Василь Ломаченко виграв титул чемпіона світу за версією WBO