Київське " Динамо " починає чемпіонат з мінімальної перемоги

Sport bigmir,  27 липня 2014, 21:10
💬 0
👁 277

У неділю, 27 липня, у матчі 1-го туру УПЛ київське Динамо здобуло перемогу над полтавською Ворсклою з мінімальною перевагою.

Подробиці матчу і онлайн: Динамо - Ворскла - 1:0 текстова трансляція матчу чемпіонату України

Київське "Динамо" з перших хвилин почала відігравати активну роль у матчі. Спочатку після удару Кравця, який несподівано з'явився в старті, м'яч зрикошетив і опустився за поперечину, а після цього при подачі кутового воротар помилився на виході, і Роман Безус на дальній штанзі головою забив м'яч у ворота команди, яка дала йому путівку в футбольне життя. Після цього Динамо продовжувало грати в атакуючий футбол, але більшість моментів не доходило до небезпеки воротам.

У другому таймі гравці Динамо додали креативності, але воротар гостей Непогодов вже не дозволяв собі помилятися, постійно відбиваючи небезпечні удари. Кравець, Драгович, Рибалка і Виду могли забити, але не склалося. А в кінцівці гри Баранник дав шанс Шовковському показати себе у всій красі, зберігши ворота в цілісності. Підсумок гри - мінімальна перемога Динамо.

Динамо (Київ) - Ворскла (Полтава) - 1:0

Гол: Роман Безус (11)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Київське "Динамо" починає чемпіонат з мінімальної перемоги