Дніпро не зміг перемогти Копенгаген у дебютному матчі Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  30 липня 2014, 21:12
💬 0
👁 347

У середу, 30 липня, у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Дніпро і Копенгаген розійшлися миром.

Подробиці та онлайн матчу: Дніпро - Копенгаген - 0:0 текстова трансляція матчу Ліги чемпіонів

Після чудового минулого сезону Дніпро вперше у своїй історії отримав можливість взяти участь у матчі Ліги чемпіонів.

Дніпро почав домашній матч кваліфікації досить слабо, поступово розігріваючись до перерви. Перший небезпечний момент майже створили гості, але на щастя Дніпра прудконогий Лео Матос підстрахував партнерів і головою ліквідував небезпечний вихід два в одного. У відповідь під завісу тайму Коноплянка спочатку своїм коронним ударом змусив воротаря показати клас, а потім під час небезпечної атаки після невдачі Селезньова з ходу намагався пробити і вдарив поряд зі штангою.

Під час перерви стався дуже негарний епізод, коли група фанатів напала на вболівальників Копенгагена, а потім ледь не влаштувала бійку зі стюардами на біговій доріжці. Через це початок другого тайму був перенесений на 15 хвилин.

У другому таймі гра видалася ще нуднішою, ніж у першому. Вся активність Дніпра полягала в закиданні або проходах по флангу, які закінчувалися кутовими або подачами у штрафний. Загалом, перша гра Дніпра в Лізі чемпіонів вийшла пробною. Тепер чекаємо на другий матч, який дасть відповідь на багато питань. Уже через тиждень, 6 серпня, дізнаємося ім'я переможця цієї пари.

Дніпро (Дніпропетровськ, Україна) - Копенгаген (Данія) - 0:0