Україна завоювала першу медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики

Sport bigmir,  14 серпня 2014, 12:35
💬 0
👁 281

Людмила Оляновська виграла срібну медаль у спортивній ходьбі на 20 км.

21-річна українська легкоатлетка Людмила Оляновська завоювала срібну медаль на чемпіонаті Європи в Цюриху у спортивній ходьбі на 20 км.

Читай також: Україна на ЧЄ з легкої атлетики: Зламаний бар'єр і три заявки на золото

Оляновська на фінішну пряму вийшла на третій позиції, але зуміла здійснити потужний ривок, який лише на секунду дозволив їй перегнати чешку Анежку Драхотову, відсунувши її на третє місце.

Зазначимо, що Людмила Оляновська перетнула фінішну лінію з національним прапором на другій позиції з результатом 1:28:0. Першою стала росіянка Альона Алембекова - 1:27:56.

Оляновській трохи не вистачило, що встановити новий рекорд України (1:27.27), який їй підкорився в цьому сезоні.

Таким чином, збірна України завоювала першу нагороду на чемпіонаті Європи в Цюриху. Нагадаємо, серед чоловіків у ходьбі на 20 км наш Руслан Дмитренко фінішував на четвертій позиції.