Ребров: Сподіваюся, ми знайдемо гідну заміну для Мбокані

Sport bigmir,  18 серпня 2014, 09:13
💬 0
👁 750

Головний тренер київського Динамо Сергій Ребров прокоментував перемогу своєї команди над маріупольським Іллічівцем.

" гра як і всі. Іллічівець - це серйозний суперник незважаючи на їхнє місце в турнірній таблиці Особливо це підтвердилося в першому таймі коли суперник великими силами виходив у контратаки і створював моменти. На щастя ми не пропустили до перерви а у другому додали і виграли гру.

На жаль зараз ми залишилися з одним форвардом але в тій же молодіжній команді є Бесєдін який забиває прогресує Все, знову ж таки, залежить від президента від бажання потенційних новачків їхати в Україну Я сподіваюся як і президент ми знайдемо гідну заміну для Мбокані хоча б на той час що він травмований На жаль він вибув на тривалий час а нам скоро стартувати в Лізі Європи.

Бурда тренується з основою Так тренується міг потрапити сьогодні в заявку Це перспективний хлопець. У нього є талант бажання тому все залежить від нього" - заявив Ребров

Нагадаємо в неділю київське Динамо переграло маріупольський Іллічівець з рахунком 4-1