Сумна поразка: Україна поступилася Новій Зеландії на чемпіонаті світу з баскетболу

Sport bigmir,  3 вересня 2014, 17:56
💬 0
👁 500

У середу, 3 вересня, в матчі четвертого туру групового етапу чемпіонату світу 2014 з баскетболу збірна України програла Новій Зеландії в грі, яка достроково могла б вивести нашу команду до плей-оф.

Після вчорашньої великої перемоги над віце- світу Туреччиною Україні для дострокового виходу в плей- потрібно було перемагати Нову Зеландію яка до цього програла всі матчі на турнірі.

Старт поєдинку склався вдало для суперника - Нова Зеландія швидко набрала 5 сухих очок. Але поступово наша команда набрала хід і стала влучати Особливо відзначився в першій чверті Максим Корнієнко який набрав 8 балів Проте отримавши перевагу в 5 очок наша команда дозволила супернику перед сиреною скоротити відставання до -1 19:18

У другій чверті наша команда дуже сильно відпустила Нову Зеландію на старті. Ривок суперника 8 0 вніс невелику плутанину в гру України і тренеру довелося брати тайм-. Українці заспокоїлись і почали наздоганяти опонента Наші баскетболісит змогли підійти до суперника на одне очко але потім знову кілька разів отримали м'ячі в свою корзину і в підсумку пішли на перерву з 6- відставанням 3036

Друга половина гри почалася добре для нашої команди і за 4 хвилини до кінця чверті Україна не тільки наздогнала суперника але і вийшла вперед. А ось потім стався великий провал Нова Зеландія помчала у відрив на 10 пунктів, а у команди Фрателло в атаці не виходило нічого В результаті суперник збільшив свою перевагу ще на 2 бали - 45:53

Вирішальний відрізок гри розпочався з нового провалу нашого захисту Суперник зробив ривок +8 0 і впевненість українців відчутно похитнулася Всю четверту чверть Нова Зеландія не давала наздогнати себе утримуючи на величезній дистанції в 15-13 очок.

Наша команда сьогодні поступилася за всіма параметрами - гірше кидала по кільцю (% проти 49, розгромно програла щит () і поступилася супернику за кількістю передач ( проти 16.

Україна - Нова Зеландія - 61:73 (19:18, 11:18, 17:15, 20:16)

Завтра 4 вересня, збірна України проведе останній матч проти збірної США Початок гри - о 18:30