Півзахисник Металіста: Не можемо перемогти вже близько місяця

Sport bigmir,  3 жовтня 2014, 10:05
💬 0
👁 77

Сергій Болбат вірить, що у Металіста ще є шанси в Лізі Європи.

"Не можемо перемогти вже близько місяця. Не знаю чому, адже ми граємо добре а потім неодмінно пропускаємо наприкінці

Читай також: Тренер Металіста: Конкурентоспроможність в нашій команді, на жаль, низька

У першому таймі цього матчу ми ймовірно створили більше гольових моментів але після перерви підсіли а суперник почав тиснути. Так ми пропустили

Намагаємося все робити правильно усередині тренуємося і я не знаю так все відбувається Сподіваюся все складеться, і ми почнемо перемагати Вірю що у нас ще є шанси в Лізі Європи. В першу чергу все залежить від нас самих, від нашої гри і в майбутньому ми постараємося показати свій найкращий футбол" - зазначив Болбат

Нагадаємо у четвер, 2 жовтня, в матчі 2- туру групового етапу Ліги Європи Локерен переграв харківський Металіст з рахунком 1-0