Захисник збірної України: Наше завдання - потрапляння на Євро-2016

Sport bigmir,  10 жовтня 2014, 08:42
💬 0
👁 93

Захисник збірної України В'ячеслав Шевчук прокоментував перемогу національної команди.

", напружений матч У першому таймі в нас була повна перевага а після перерви білоруси додали гра стала більш рівною Проте нам вдалося забити два голи. Гадаю виграли справедливо А взагалі гра вийшла складною поле досить в'язке але темп був хороший

Читай також Білорусь - Україна: Як вболівальники співали народний хіт про Путіна

Словаки перемогли іспанців Здивований. Хоча знаю що у Словаччини хороша команда. Ми з нею вже зустрічалися повинні були перемагати але не вийшло. Наша мета в будь-якому випадку незмінна - пряме попадання до фінальної стадії Євро-" - цитує
Шевчука сайт UEFA.

Нагадаємо у четвер, 9 жовтня, збірна України обіграла команду Білорусі з рахунком 2-0 у матчі другого раунду групового етапу відбору на Євро-.

Дивіться як уболівальники в Білорусі співали народний хіт про Путіна і кричали Слава Україні