Баскетбол: Дніпру не вдалося створити проблеми для Хіміка

Sport bigmir,  17 жовтня 2014, 21:00
💬 0
👁 186

У центральному матчі тижня віце-чемпіон Суперліги виявився сильнішим від дніпропетровців.

З перших хвилин господарі майданчика спробували грати через своїх бігменів, але отримали серйозну відсіч у фарбі. Тимофієнко і Коренюк забарикадували підходи до кільця, і хіміки були змушені зміщуватися до периметру.

Читай також: Баскетбол: МБК Миколаїв розпочав новий сезон з перемоги в Одесі

У таких умовах з кращого боку проявив себе Ігор Зайцев, тричі точно атакував з-за дуги. Тільки два точних попадання Мішули під завісу чверті не дали Хіміку піти у відрив.

На старті другої десятихвилинки дніпряни допустилися низки помилок, що дозволило команді Мужнієкса організувати ривок 13:2. Тільки завдяки ендванам Місяця і Коренюка, а також далеке влучання Ревзіна повернули синьо-білих до тями.

Приємним сюрпризом стала гра молодого Олександра Бєлікова. За шість з половиною хвилин ігрового часу южненський форвард відзначився дев'ятьма очками. Багато в чому завдяки його зусиллям Хімік пішов на велику перерву з п'ятнадцятиочковою перевагою.

У другій половині южненці зменшили злегка оберти, дозволивши гостям трохи підтягнутися в рахунку. Але наблизитися більш ніж на 8 пунктів дніпрянам не вдалося. Чорноморці взяли другу перемогу і одноосібно очолили турнірну таблицю.
Хімік - Дніпро 76:68 (18:17, 28:14, 13:18, 17:19)

Х: Нідхем (6 + 6 передач + 3 перехоплення), Мур (8), Конєв (0), Корнієнко (14 + 11 підбирань + 4 втрати), Зайцев (16 + 6 підбирань + 7 втрат) - старт; Бєліков (15), Прокопенко (5), Рябчук (4 + 3 перехоплення), Петрво (4), Попов (2 + 6 підбирань + 5 передач), Конєв (0).

Д: Чигринов (1), Ревзін (9), Місяць (6), Тимофеєнко (10 + 17 підбирань + 4 передачі), Коренюк (3 + 5 підбирань) - старт; Загреба (16 + 5 підбирань), Мішула (10 + 6 передач + 4 втрати), Шевченко (8), Закурдаєв (4), Малиш (1).

Двоочкові кидки: 26/51 (51%) - 17/37 (46%)

Триочкові кидки: 4/15 (27%) - 6/24 (25%)

Штрафні кидки: 12/20 (60%) - 16/31 (52%)

Підбирання: 43-37; Передачі: 21-17; Втрати: 17-18