Барселона без зусиль обіграла Аякс в Лізі чемпіонів

Sport bigmir,  21 жовтня 2014, 23:46
💬 0
👁 165

Перемогу команді Луїса Енріке голами в першому таймі забезпечили Неймар і Мессі.

Подробиці і онлайн матчу: Барселона - Аякс 3:1 Онлайн трансляція матчу Ліги чемпіонів

Каталонська Барселона не докладаючи надзусиль обіграла вдома голландський Аякс в матчі третього туру Ліги чемпіонів.

Матч розпочався в неспішному темпі, але вже перша атака господарів на 7-й хвилині завершилася голом Неймара після передачі Мессі.

У першому таймі Барселона створила ще три 100% моменти, і якщо Мессі на 24-й хвилині вдалося відправити м'яч у сітку, то після удару Педрана допомогу Аяксу прийшла штанга, а сольний прохід Іньєсти не дав втілити в гол Суперсейв Сіллессена.

В середині другого тайму Луіс Енріке, пам'ятаючи про прийдешнійматч з Реалом в чемпіонаті Іспанії, посадив на лаву запасних Неймара, Мессі і Іньєсту, завдяки чому Аякс зміг відсунути гру від своїх воріт, а під кінець матчу навіть пробити тер Штегена - Ель Газі виявився першим на підборі після того, як тер Штеген відбив удар Міліка.

Але останнє слово все ж було на Барселоною - молодий 19-річний Сандро Рамірес пробив точно в дальній кут і встановив остаточний рахунок на табло.

Барселона - Аякс 3:1

Голи: Неймар, 8, Мессі, 24, Сандро Рамірес, 90 +4 -Ель Газі, 88

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Барселона без зусиль обіграла Аякс в Лізі чемпіонів