Біатлон: Найкращий з українців фінішував 19-м у Бейтостолені

Sport bigmir,  29 листопада 2014, 13:23
💬 0
👁 159

Новий міжнародний сезон в біатлоні стартував спринтерською гонкою у чоловіків в норвезькому Бейтостолені, де проходить перший етап

Перемогу святкував латвійський біатлоніст Андрій Расторгуєв, якому навіть два промахи на вогневих рубежах не завадили випередити грізного норвежця Ларса Бергера, який також двічі заходив на штрафне коло. Третім став володар одного з найбільш пізніх стартових номерів німець Міхаель Вильляйтнер - єдиний учасник на подіумі з абсолютною стріляниною.

Читай також: Де дивитися біатлон?

Відкрили для себе сезон і троє українських спортсменів. Кращим серед наших хлопців виявився Артем Прима, який з двома промахами відстав від переможця майже на хвилину і показав 19-й результат. Непогано дебютував у складі української команди Олександр Масний - продемонструвавши аналогічні показники стрільби, Примі він поступився 20 секунд. Третій з українців - Віталій Кільчицький - з тими ж двома промахами зумів зачепитися за залікову зону.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв про те, що в неділю, 30 листопада, кращі біатлоністи світу вийдуть на старт першої гонки Кубка світу 2014/15 в шведському Остерсунді.

Дивись також десятку найкрасивіших біатлоністок світу:

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Біатлон: Найкращий з українців фінішував 19-м у Бейтостолені