Півзахисник Шахтаря: У плей-оф хотілося б зіграти з Реалом

Sport bigmir,  11 грудня 2014, 10:40
💬 0
👁 88

Тарас Степаненко вважає проблемою своєї команди відсутність ударів по воротах суперника.

"Ми знали, що футболісти Порту чудово використовують помилки суперника, так і вийшло. Сьогодні у нас було достатньо моментів, щоб забити більше, але не вийшло, а в кінці пропустили. Прикро, що не можемо дотиснути Порту. Видно, що це команда дуже високого рівня і може довести епізод до логічного результату.

Читай також: П'ятов: У моменті з пропущеним голом міг виручити

У нас в першому таймі не було ударів у ворота, але Гладкий промахнувся по порожніх воротах, в Ілсіньо був момент. Проблема в тому, що ми не б'ємо по воротах, навіть із семи метрів. У другому таймі було стільки моментів для прицільного удару, а ми всі хочемо завести м'яч у ворота. Якби ці напівмоменти доводили до удару, то могли набити Порту більше голів.

Проти кого хотілося б зіграти в плей-оф? З Реалом - це моя мрія. І не в одного мене. Зрозуміло, що це дуже сильна команда, але хочеться себе спробувати на їхньому рівні", - зазначив Степаненко.

Нагадаємо, Шахтар в останньому матчі групового етапу Ліги чемпіонів зіграв внічию з Порту 1:1.

Дивіться фотогалерею: Розійшлися миром: Як Шахтар на останніх хвилинах перемогу над Порту упустив