Біатлон: Українець Кільчицький виграв індивідуальну гонку в Кубку IBU

Sport bigmir,  16 грудня 2014, 13:12
💬 0
👁 373

Віталій Кільчицький здобув першу у своїй кар'єрі перемогу, ставши найкращим в Обертіллаху.

В австрійському Обертіллаху стартував другий етап Кубка IBU (друге за престижністю змагання з біатлону).

Відкривала програму чоловіча індивідуальна гонка, яку виграв українець Віталій Кільчицький.

Наш біатлоніст не найкращим чином почав гонку, допустивши промах на першій стрільбі, але в підсумку цей промах залишився єдиним, що дозволило в фінішному протоколі виграти майже 40 секунд у австрійця Свена Гроссеггера та росіянина Петра Пащенка, які стали другим і третім відповідно.

Решта українців на фініші виявилися далеко від подіуму - Володимир Семаков фінішував 40-м, Дмитро Русинів 49-м, а Руслан Ткаленко став лише 84-м.

Зазначимо, що востаннє в Кубку IBU Україна вигравала в січні 2011 року, коли індивідуальну гонку виграла Наталія Бурдига, а для чоловіків це взагалі перша перемога в історії.