Хет-трик Мессі приніс Барселоні перемогу над Депортіво

Sport bigmir,  18 січня 2015, 22:30
💬 0
👁 299

У неділю, 18 січня, в матчі 19-го туру чемпіонату Іспанії Барселона на виїзді обіграла Депортіво з рахунком 4:0.

Депортіво приймав Барселону, котра, незважаючи на всі чутки про скандали, які відбуваються в роздягальні, в 2015 році продовжує давати стовідсотковий результат.

Звітний матч для команди Луїса Енріке винятком не став. Гості досить швидко заволоділи ініціативою і вже на 10-й хвилині відкрили рахунок. Це Ракітич кидком в центр штрафного знайшов Мессі, який головою пробив під поперечину. Примітно, що за хвилину до цього аргентинець також міг відзначитися з передачі хорвата, але промахнувся.

Каталонці після забитого гола продовжували атакувати, вкрай рідко дозволяючи господарям перейти центр поля. На виду були Мессі і Суарес, на тлі яких дещо загубився Неймар. І якщо Ліонель в цей день відповідав за реалізацію моментів, то Луїс за матч запоров 2-3 хороших шанси.

До перерви Барселона подвоїла перевагу. Курйозний гол записав на свій рахунок Мессі після дивної передачі п'ятою від все того ж Суареса.

На самому початку другого тайму Медуньянін впав у штрафному Барселони після боротьби за м'яч з Маскерано, але як господарі не просили пенальті, арбітр був непохитний і на точку вказувати не став.

На 63-й хвилині Мессі оформив хет-трик. Знову асистентом виступив Ракітич, який перевів м'яч на аргентинця після розіграшу кутового. Ліонель міг забивати і четвертий гол, але не зрослося. А остаточний рахунок встановив Лопо, який так відчайдушно вибивав м'яч, що влучив у Сіднея, від якого снаряд полетів у сітку воріт Депортіво.

4:0 на користь каталонців. Барселона не відстає від Реала, який раніше обіграв Хетафе з рахунком 3: 0. Мадридці випереджають синьо-гранатових на одне очко, втім мають матч в запасі.

Депортіво - Барселона - 0:4

Голи: Мессі, 10 (0:1), Мессі, 33 (0:2), Мессі, 62 (0: 3), Сідней, 83 - автогол (0:4).