Барселона відправила у ворота Ельче шість м'ячів

Sport bigmir,  24 січня 2015, 20:57
💬 0
👁 284

Каталонська Барселона здобула впевнену перемогу у чемпіонаті Іспанії.

Подробиці матчу і онлайн: Ельче - Барселона: Текстова трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Каталонська Барселона не докладаючи надзусиль здобула впевнену перемогу над Ельче, розгромивши суперника в гостях.

У першому таймі каталонці практично не створили моментів, але забили, причому гол виявився неоднозначним. Гості заробили штрафний, але розіграли його без свистка - Хаві віддав передачу в штрафний майданчик на Піку, який другим дотиком відправив м'яч у сітку.

Шокуючим для Ельче став початок другого тайму. Спершу Неймар заробив пенальті, яке легко реалізував Мессі, а через хвилину Фажр залишив свою команду в меншості.

Після цього у перемозі Барселони вже ніхто не сумнівався, залишалося лише питання: стільки голів каталонці заб'ють до фінального свистка.

Вийшло чотири, причому перші два дуже схожі: Мессі обидва рази віддавав передачу в штрафну на Неймара, який в дотик перегравав Тітоня.

Продовжив розгром Мессі, який отримавши передачу з глибини, пробив під ногами Пелегрина повз Тітоня, а крапку в матчі поставив Педро, який в пусті ворота відправив м'яч після забігу Неймара від центру поля до штрафного Ельче.

6:0 - впевнений розгром Ельче, який дозволяє Барселоні продовжити погоню за мадридським Реалом.

Ельче - Барселона 0:6

Голи: Піке, 35, Мессі, 55 (з пенальті), 88, Неймар, 69, 72, Педро, 90+3

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Барселона відправила у ворота Ельче шість м'ячів