Сильнішого не виявили: Челсі розійшовся миром з Манчестер Сіті

Sport bigmir,  31 січня 2015, 21:31
💬 0
👁 136

У центральному матчі 23-го туру чемпіонату Англії Челсі вдома зіграв внічию з Манчестер Сіті.

Подробиці матчу онлайн: Челсі - Манчестер Сіті. Трансляція матчу чемпіонату Англії

Лондонський клуб зумів зберегти свій відрив від Манчестер Сіті у п'ять очок у боротьбі за чемпіонство у матчі двох лідерів чемпіонату Англії.

Ціна перемоги в матчі була дуже висока - Челсі міг збільшити відрив до восьми очок у разі перемоги або підпустити конкурента на відстань двох очок, так і Мансіті, враховуючи відсутність  Туре, не особливо хотів йти на рожен, тому гра почалась у спокійному темпі.

Моменти виникали радше після помилок команд, причому більше грішили гравці Челсі, але забиті голи команди залишили на кінцівку тайму.

Спершу забив Челсі. Подача з правого флангу, Азар дістав м'яч на дальній штанзі і в один дотик прострілив вздовж воріт, де Лоїк Ремі з близької відстані розстріляв ворота Харта.

Але Манчестер Сіті відразу ж відігрався. Куртуа невдало зіграв на виході після навісу справа, Агуеро підібрав м'яч і потужно пробив з штрафної лінії. Іванович, швидше за все, виніс би м'яч з лінії воріт, якби не Давід Сільва, який у підкаті змінив траєкторію удару і записав гол на свій рахунок.

Другий тайм був більше схожий не на футбол, а на шахи. Манчестер Сіті більше володів м'ячем, але розхитати оборону господарів не зумів, а Челсі, якого влаштував нічийний результат у матчі, чекав помилки, але так і не дочекався.

В результаті найпомітнішою подією другого тайму став вихід на заміну Франка Лемпарда, якого глядачі Челсі зустріли оплесками, не звертаючи уваги, що він вийшов у футболці Мансіті.

Що стосується гри, то вона завершилася внічию 1:1, що зберегло статус-кво між лідерами турнірної таблиці.

Челсі - Манчестер Сіті 1:1

Голи: Ремі,41 - Сілва, 45

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Сильнішого не виявили: Челсі розійшовся миром з Манчестер Сіті