💬 0
👁 137

Дніпропетровський Дніпро в рамках навчально-тренувального збору в Іспанії зіграв внічию з румунською Астров

Контрольні матчі українських клубів. Зима-2015

Дніпро більшу частину матчу контролював хід гри і відкрив рахунок на 29 хвилині - Селезньов головою замкнув подачу Політило зі штрафного. Втім, піти на перерву в рахунку, українській команді не вдалося. Це Будеску відправив м'яч у сітку воріт Шеліхова після прострілу Жуніор Мораес

У другому таймі Дніпро додав з виходом Кравченко, Ротаня і Зозулі, а в кінцівці зустрічі зовсім притиснув суперника до своїх воріт, але добитися перемоги не зумів.

Дніпро - Астра 1:1

Голи: Селезньов ( Будеску ()
Попередження: Безус ( Мораїс (27), Лучкевич (34), Політило ()

Дніпро Шеліхов, Палюх Калинич (Кравченко Селезньов ( 61), Матос Лео, Безус ( 46), Гама, Лучкевич Політило

Нагадаємо, у своєму останньому товариському матчі на іспанському зборі Дніпро розгромив хорватську Рієку з рахунком 4:1.