Збірна України з біатлону завоювала бронзову медаль в синглміксті

Sport bigmir,  6 лютого 2015, 17:03
💬 0
👁 276

Сьогодні, 6 лютого, в чеському Нове Мєсто збірна України з біатлону в одиночній змішаній естафеті завоювала третє місце.

Сьогодні стартував сьомий етап Кубка світу з біатлону в чеському Нове Мєсто Вперше в програмі змагань відбулася одиночна змішана естафета наша збірна у складі Юлії Джими і Артема Тищенка посіла третє місце.

Збірній України не вистачило всього декількох секунд, щоб на фініші випередити команду Норвегії А переможцем у сінглміксте стала збірна Росії, випередивши найближчого конкурента на 21 секунду.

Відзначимо, що наші біатлоністи принесли жіночій і чоловічій команді по 90 очок у кубок націй. З урахуванням пропуску естафети збірної Італії команда піднімається на 6 і наближається до збірної Франції