Збірна України з футзалу програла команді Чехії

Sport bigmir,  11 лютого 2015, 15:24
💬 0
👁 142

У вівторок, 10 лютого, національна збірна команда України з футзалу в товариському матчі поступилася команді Чехії з рахунком 3:4

Збірна України швидко відкрила рахунок вже на другій хвилині харківський "" Дмитро Сорокін реалізував вихід один на один з голкіпером гостей Але вже через п'ять хвилин м'яч влучив у руку Дмитру Бондарю призначив пенальті - Міхал Ковач впевнено реалізував свій шанс.

Але зіграв рукою і чех м'яч летів у їхні ворота - ще один пенальті, і Євген Валенко вивів нашу збірну вперед у рахунку. Чеська збірна пішла вперед, і ще до перерви двічі відзначилася у воротах українців. Давид Цупак та Міхал Сейдлер вразили ворота Дмитра Литвиненка, і команди пішли на перерву за невеликої переваги збірної Чехії

У другій половині вже українська команда обступила ворота Лібора Герчака, на жаль, пропустила контратаку два в одного Давид Цупак записав на свій рахунок дубль - 4: 2. Львівські вболівальники почали скандувати " грати до кінця І це допомогло нашим футзалістам Олександр Косенко замінив воротаря на п'ятого польового гравця, і Євгеній Валенко також оформив дубль - 3:4.

Прикра поразка надала нашому тренерському штабу можливість проаналізувати дії нашої команди і підготуватися до головної події весни - кваліфікаційного етапу чемпіонату Європи 2016 року. Суперниками команди Олександра Косенка у відбірковій групі 4 будуть збірні Азербайджану, Бельгії та Данії.