Sport bigmir,  13 лютого 2015, 09:55
💬 0
👁 386

Головний тренер футбольного клубу Ньюкасл Джон Карвер заявив що його гравець ледь не втратив зір.

Під час матчу чемпіонату Англії між Крістал Пелас і Ньюкаслом 11 лютого, футболіст гостей Фабріціо Колоччіні ледь не втратив око через кинуту з трибун монети. Інциндент стався на 42 хвилині зустрічі Ньюкасла зібралися біля кутового прапорця гол Сіссе

За словами наставника команди Джона Карвера монета всього на кілька сантиметрів розминулася з оком.

"Монета розминулася з оком Колоччіні всього на два з половиною сантиметри. Я сподіваюся, що футбольне правосуддя зверне увагу на цей епізод будуть показувати по телевізору кожну хвилину", - сказав він.

Видання Daily Mail повідомляє, що монета була передана арбітрові зустрічі і надалі керівництво англійської Прем'єр-Ліги розслідує епізод.

Відзначимо, що сам матч між Крістал Пелас і Ньюкаслом закінчився з рахунком 1:1.

Нагадаємо, що раніше під час матчу АПЛ з Крістал Пелас головний тренер Лестера почав душити свого футболіста