Тренер Баварії: Я задоволений поєдинком з Шахтарем

Sport bigmir,  18 лютого 2015, 09:37
💬 0
👁 373

Пеп Гвардіола радий, що його команда створила моменти в матчі у Львові і не дозволила це зробити Шахтарю.

" хороший вечір. Був відмінний матч. Особливо сподобалася перша половина зустрічі - ми створили чотири гольових моменти я дуже задоволений тим, що ми не дозволили створювати їх Шахтарю Нам вдалося контролювати Алекса Тейшейру Дугласа Косту Який висновок напрошується по сьогоднішнього поєдинку? У Мюнхені ми зобов'язані вигравати, щоб пройти далі.

Читай також: Луческу: Якщо Баварія нас пройде, вони будуть у фіналі турніру

Установка на сьогоднішню зустріч була наступною швидкі контратаки футболістів Шахтаря Тайсона, Тейшейру Косту Нам це вдалося. Ці гравці швидкі, можуть створювати гольові моменти. Дуже задоволений, що ми не дозволили їм сьогодні зробити це. Три- в матчі Ліги чемпіонів - це вже добре. Сьогодні у Мюллера Роббена були шанси Я задоволений цим поєдинком

Суперник діяв саме так очікував. Але я задоволений тим дуже добре контролювали м'яч, не дозволили Шахтарю зіграти так, як він може. У першому таймі ми діяли особливо добре після перерви у нас були деякі проблеми через захисників суперника

Я задоволений тим, як моя команда провела матч. Можливо, експерти в Німеччині цей поєдинок оцінять не так добре. Але головна причина моєї задоволеності полягає в тому, що я знаю, наскільки талановиті футболісти Шахтаря і як важко їм протистояти. Зараз наше завдання - проаналізувати цей матч ( є три тижні і готуватися до поєдинку", - заявив Гвардіола.

Нагадаємо, Шахтар і Баварія в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зіграли внічию 0:0. Поєдинок у відповідь відбудеться 11 березня.

Фотогалерея: Як Шахтар з Баварією у Львові внічию зіграли