Дніпро вперше в історії виходить в 1/8 фіналу Ліги Європи

Sport bigmir,  27 лютого 2015, 00:07
💬 0
👁 583

Добившись нічиєї в Греції команда Маркевича продовжує боротьбу в єврокубках.

Подробиці і онлайн матчу: Олімпіакос - Дніпро Онлайн трансляція матчу 1/16 фіналу Ліги Європи

Дніпропетровський Дніпро пройшов в 1/8 фіналу Ліги Європи, добившись потрібного результату в Греції у виїзному матчі проти Олімпіакоса.

Старт матчу очікувано краще вдався Олімпіакосу. Тривожний дзвіночок продзвенів на 10-й хвилині, коли Мітроглу з пари метрів після прострілу з лівого флангу пробив у Бойка. Але вже через чотири хвилини той же Мітроглу пішов від Чеберячкау штрафному Дніпра і пробив під Бойка, відкривши рахунок у матчі.

Але святкував Олімпіакос свій успіх недовго. На 22-й хвилині Ежідіо заробив штрафний на фланзі, Ротань подав, а Федецький з другої спроби відправив м'яч у сітку воріт, зрівнявши рахунок.

Забитий гол заспокоїв гравців Дніпра, а ось гравці Олімпіакоса навпаки опустили руки, адже їм тепер потрібно було забивати ще три голи. В результаті ще до перерви Коноплянка мав два реальних моменти, але з його ударами в ближній кут справлявся Роберто.

Якщо виходячи на другий тайм Олімпіакос ще й вірив у можливість відігратися, то їх надії на 51-й хвилині поховав Мілівоєвіч, який в центрі поля у підкаті ззаду збив Матеуса і побачив перед собою червону картку.

Отримавши чисельну перевагу, Дніпро спокійно провів другий тайм за винятком останніх хвилин. Олімпіакос пішов забивати, щоб домогтися хоча б перемоги у конкретному матчі, подав чотири кутових поспіль і в підсумку заробив пенальті, який реалізував Домінгес.

Але буквально через дві хвилини Калинич поодинці втік з центру поля до воріт Домінгеса, обіграв воротаря і відправив м'яч у порожні ворота, знову зрівнявши рахунок.

У підсумку нічия 2:2, яка виводить Дніпро вперше в історії команди в 1/8 фіналу Ліги Європи. Ні в цьому турнірі, ні в його попередника Кубку UEFA дніпропетровська команда ще не доходила так далеко.

Жеребкування наступної стадії відбудеться у п'ятницю, 27 лютого, в Ньоні.

Олімпіакос - Дніпро 2:2

Голи: Мітроглу, 14, Домінгес, 90 (пен) - Федецький, 22, Калинич, 90 +2