Андрій Ярмоленко: У другому таймі ми втомилися весь час оборонятися

Sport bigmir,  13 березня 2015, 11:37
💬 0
👁 734

Півзахисник київського Динамо Андрій Ярмоленко прокоментував поразку своєї команди від Евертона у матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

"Перший тайм дійсно складався для нас вдаліше, ми проводили атаки, а в другому ми десь втомилися всю гру оборонятися. Звичайно, другий тайм не можна назвати хорошим у нашому виконанні. Але поки не відбулося нічого страшного, будемо працювати над помилками. У нас є ще гра у відповідь в Києві, тому ще нічого не вирішено.

Читай також: Леоненко: Динамо не пощастило з призначеним пенальті

Ми знали, що Евертон - хороша команда, знали, що тут буде важко. Так, не все виходило. Звичайно, було важко, враховуючи, що ми цілий тайм оборонялися, завдали за другу половину гри, якщо я не помиляюся, всього один або два удари. Звичайно, цього дуже мало. У результаті ми пропустили ... Але, в принципі, результат 2:1 непоганий. З Генгамом ми теж так зіграли. У Києві буде достатньо забити один м'яч, і все поміняється. Тому я сподіваюся, що, як і на гру з Генгамом, прийде багато наших уболівальників і вони підтримають нас, як сьогодні своїх підтримували англійці. Я впевнений, що у нас вболівальники не гірші. Сподіваюся, вони прийдуть і допоможуть нам здобути перемогу", - сказав Ярмоленко.

Читай також: Ребров: У Києві буде зовсім інша гра, і Динамо буде іншим

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв у четвер, 12 березня, київське Динамо в матчі 1/8 фіналу Ліги Європи програло англійському Евертону з рахунком 1:2.

Переможний гол англійці забили з пенальті, який арбітр призначив у ворота "біло-блакитних" після того, як м'яч на 81-й хвилині влучив у руку захисника киян Даніло Сілви.

Дивись також фото з матчу Евертон - Динамо:

Дивіться фотогалерею: Чисто англійське вбивство: Як Динамо в гостях Евертону програло